top of page

Jestem akapitem. Kliknij tutaj, by dodać własny tekst albo mnie edytować. To proste.

II Niedziela Wielkiego Postu.

1. W Wielkim Poście zapraszamy na Nabożeństwa Pasyjne . W piątek na Drogę Krzyżową - dla dzieci o godz. 16,30 , a dla dorosłych o godz. 17,30 . Gorzkie Żale w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17,30 .

2. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. W piątek po Mszy św. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego oraz Adoracja Najświętszego Sakramentu. Kwadrans przed 20,00 modlimy się Koronką do Bożego Miłosierdzia i Apelem Jasnogórskim.

4. W dzisiejszą niedzielę w Kościele w Polsce obchodzimy Dzień modlitwy i solidarności z Misjonarzami.

Jest to sposobność by modlitwą i darem serca wesprzeć kościół w krajach misyjnych .

Dlatego przed kościołem zbierane są ofiary przeznaczone na finansowanie projektów misyjnycha pośrednictwem Dzieła Pomocy Misjom „ Ad Gentes”.

5. W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca. W sobotę po Mszy św. odmówimy wspólnie różaniec.

6. Zapraszamy do udziału w Misterium Męki Pańskiej w Górce Klasztornej.

Organizujemy wyjazd autokarowy 16 marca (sobota). Cena 35 zł - obejmuje przejazd i ubezpieczenie. Zapisy po Mszy św. lub w środę w kancelarii parafialnej. Proszę o zabranie ze sobą dowód osobisty – potrzebny będzie PESEL do ubezpieczenia.

Szczegóły na stronie internetowej parafii.

7. Spotkanie rodziców młodzieży, która przygotowuje się do bierzmowania odbędzie się dziś po Mszy św. wieczornej.

8. Solenizantom , Jubilatom i Wszystkim Parafianom życzymy zdrowia i wielu łask Bożych.