top of page

Jestem akapitem. Kliknij tutaj, by dodać własny tekst albo mnie edytować. To proste.

VIII Niedziela Wielkanocna

Niedziela Zesłania Ducha Świętego.

1. W tym tygodniu obchodzimy w liturgii :

- w poniedziałek Święto NMP Matki Kościoła

- w czwartek Święto Chrystusa Najwyższego Kapłana

- w piątek Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny

Wspomożycielki Wiernych.

2. W przyszłą niedzielę Uroczystość Najświętszej Trójcy.

3. W ramach Wizytacji Duszpasterskiej , która odbywa się w parafiach co cztery lata ,gościć będziemy w naszej parafii Ks. Biskupa Krzysztofa Zadarkę.

Ksiądz Biskup będzie obecny na Mszach św. o godz. 10.00 i 13.00 , w Chwiramie o godz. 11.30 , oraz na Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 podczas której udzieli naszej młodzieży Sakramentu Bierzmowania .

W poniedziałek – 27maja – o godz. 10.00 nawiedzimy cmentarz na Dolnym Mieście gdzie wspólnie pomodlimy się za zmarłych tam spoczywających.

4. . Nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny o godz. 17.30 .

5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy podczas nabożeństwa majowego. 6. W piątek po Mszy świętej Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia oraz Adoracja Najświętszego Sakramentu. Kwadrans przed 20,00 modlimy się Koronką do Bożego Miłosierdzia i Apelem Jasnogórskim.

7. Solenizantom , Jubilatom i Wszystkim Parafianom życzymy obfitych łask Bożych.